Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
24.10.2016
Z dnia na dzień rośnie liczba wystawców na Targach GARDENIA. Firmy, które nie zgłosiły jeszcze swojego udziału mają niewiele czasu, by dołączyć do ekskluzywnego grona wystawców.

[ więcej ]


21.10.2016
Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA to wydarzenie, które na stałe wpisało się w ogrodniczy kalendarz.

[ więcej ]


18.10.2016
W dniach 2-4 marca 2017 roku Poznań po raz kolejny stanie się miejscem prezentacji kompleksowej oferty ogrodniczej, rozpoczynając tym samym nowy sezon spotkań dla miłośników zieleni tarasowej, balkonowej i przydomowych ogródków.

[ więcej ]


Więcej aktualności

GARDENIA - kolejna edycja 2-4 marca 2017 roku!

 

Całe ogrodnictwo w jednym miejscu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2017 w Poznaniu.

Ostatnia edycja Targów zajęła ponad 39.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Jak w skrócie podsumować minioną odsłonę GARDENII? Blisko 600 wystawców, setki nowości, 23 Złote Medale oraz rośliny wyróżnione w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Dane te potwierdzają, że branża ogrodnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów GARDENIA to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To sukces dla całej branży ogrodniczej. Wielkie zwycięstwo Targów potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona blisko 30.000 osób – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnęło do Poznania osoby decyzyjne z branży ogrodniczej, jak handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw ogrodniczych, przedstawicieli centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów.

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi