Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
08.12.2016
Od dziś, nie wychodząc z domu, możesz kupić bilet na największe targi ogrodnicze w Europie Środkowo-Wschodniej.

[ więcej ]


08.12.2016
Letnie miesiące miłośnikom zieleni z pewnością upłyną pod znakiem przyjęć ogrodowych. Jaką podpałkę wybrać, by serwowane dania z grilla były smaczne i zdrowe? Które z podpałek mają najdłuższy czas palenia?

[ więcej ]


08.12.2016
Niebanalne doniczki nie tylko wydobędą prawdziwe piękno roślin, ale i ozdobią przestrzeń każdego domu. Jedną z firm, która podczas Targów GARDENIA będzie mieć je w swojej ofercie jest DON-PLAST.

[ więcej ]


Więcej aktualności

GARDENIA - kolejna edycja 2-4 marca 2017 roku!

 

Całe ogrodnictwo w jednym miejscu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2017 w Poznaniu.

Ostatnia edycja Targów zajęła ponad 39.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Jak w skrócie podsumować minioną odsłonę GARDENII? Blisko 600 wystawców, setki nowości, 23 Złote Medale oraz rośliny wyróżnione w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Dane te potwierdzają, że branża ogrodnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów GARDENIA to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To sukces dla całej branży ogrodniczej. Wielkie zwycięstwo Targów potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona blisko 30.000 osób – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnęło do Poznania osoby decyzyjne z branży ogrodniczej, jak handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw ogrodniczych, przedstawicieli centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów.

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi