Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
08.02.2016
Debaty z udziałem ekspertów na temat kosztów budowy i utrzymania terenów zieleni, spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń działających na rzecz środowisk związanych z kształtowaniem terenów zieleni, konferencja „Zieleń, która aktywizuje i edukuje”, konkurs INSPIRACJE-ARANŻACJE, czyli tworzenie najciekawszej aranżacji ogrodu w warunkach hali targowej, ogród pokazowy, szkolenia dla pracowników, menadżerów i właścicieli centrów ogrodniczych, a także niezwykle bogata ekspozycja wystawiennicza prezentująca ofertę ze wszystkich sektorów ogrodniczych – to i wiele innych atrakcji dedykowanych branży ogrodniczej już niebawem na GARDENII

[ więcej ]


05.02.2016
GARDENIA to targi motywujące, zachwycające i ekscytujące. Hale wystawowe pachną przeróżnymi odmianami kwiatów, drzew i krzewów, a wystawcy przyciągają licznymi wariacjami nowoczesnych urządzeń i narzędzi.

[ więcej ]


04.02.2016
Podczas trwania Targów GARDENIA w Poznaniu Szkółka Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” zapewni uczestnikom eventu mnóstwo atrakcji. By uatrakcyjnić wizytę na swoim stoisku organizuje pokaz walk Armwrestling – owych i zawody dla amatorów.

[ więcej ]


Archiwum

GARDENIA - huczne otwarcie sezonu ogrodniczego

Największe i zarazem jedyne profesjonalne Targi skierowane do sektora ogrodniczego w naszym kraju odbędą się w Poznaniu w dniach 25-27 lutego 2016 roku. X edycja wydarzenia będzie bardzo wyjątkowa.  Nie tylko z uwagi na przypadający jubileusz, ale przede wszystkim dzięki kwiecistej ekspozycji oraz malowniczym wydarzeniom towarzyszącym.

Zobacz spot reklamowy Targów GARDENIA

Krzysztof Byczkowski zaprasza na Targi GARDENIA

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Usługi