bilety
instagram
Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
24.02.2017
Profesjonalne projektowanie ogrodu wymaga dużego zaangażowania oraz profesjonalnej wiedzy. Architekt przygotowujący plan ogrodu, skweru czy działki musi wykazać się też praktycznymi umiejętnościami i znajomością potrzeb konkretnych gatunków roślin i tego, w jakim klimacie powinny się rozwijać.

[ więcej ]


24.02.2017
Już dawno minęły czasy, kiedy praca w ogrodzie wykonywana była tylko i wyłącznie „gołymi rękami”. Nowe technologie wkroczyły na rynek ogrodniczy z wielkim hukiem, motywując producentów do wymyślania coraz to bardziej nowatorskich rozwiązań, które ułatwią koszenie trawy czy pielęgnowanie roślin.

[ więcej ]


23.02.2017
Miłośnicy dobrej kuchni, którzy lubią celebrować smaki na najwyższym poziomie powinni odwiedzić jedną z pięciu nowych restauracji.

[ więcej ]


Więcej aktualności

GARDENIA - kolejna edycja 2-4 marca 2017 roku!

 

Całe ogrodnictwo w jednym miejscu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2017 w Poznaniu.

Ostatnia edycja Targów zajęła ponad 39.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Jak w skrócie podsumować minioną odsłonę GARDENII? Blisko 600 wystawców, setki nowości, 23 Złote Medale oraz rośliny wyróżnione w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Dane te potwierdzają, że branża ogrodnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów GARDENIA to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To sukces dla całej branży ogrodniczej. Wielkie zwycięstwo Targów potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona blisko 30.000 osób – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnęło do Poznania osoby decyzyjne z branży ogrodniczej, jak handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw ogrodniczych, przedstawicieli centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów.

 

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi