Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
24.11.2015
Trwa rejestracja zgłoszeń do najbardziej prestiżowej nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


19.11.2015
Jak to zrobić? Odwiedź stronę www.gardenia.mtp.pl, pobierz materiały prasowe na temat Targów GARDENIA (informacje, logo, baner), zaproś do udziału w tym najważniejszym wydarzeniu dla branży ogrodniczej swoich kluczowych klientów.

[ więcej ]


17.11.2015
Jak udoskonalić sprzedaż asortymentu ogrodniczego? Gdzie szukać informacji na temat najnowszych trendów i odpowiednich warunków do nawiązania kontraktów biznesowych? Kiedy skutecznie promować nowości w produktach i usługach? Właśnie na Tragach GARDENIA, które w dniach 25-27 lutego 2016 roku odbędą się w Poznaniu.

[ więcej ]


Archiwum

GARDENIA - huczne otwarcie sezonu ogrodniczego

Największe i zarazem jedyne profesjonalne Targi skierowane do sektora ogrodniczego w naszym kraju odbędą się w Poznaniu w dniach 25-27 lutego 2016 roku. X edycja wydarzenia będzie bardzo wyjątkowa.  Nie tylko z uwagi na przypadający jubileusz, ale przede wszystkim dzięki kwiecistej ekspozycji oraz malowniczym wydarzeniom towarzyszącym.

Przypomnijmy, że Tegoroczna GARDENIA wzbudziła wiele pozytywnych emocji zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających, oraz pobiła kolejny rekord. Świadczą o tym liczby. Trzy wielobarwne dni targowe zgromadziły 26.239 zwiedzających oraz ponad 550 wystawców. Na powierzchni 35.000 m2 panowała wspaniała atmosfera, która sprzyjała nawiązaniu kontaktów handlowych, wymianie wiedzy i doświadczeń oraz dokonywaniu zakupów.

Przejdź do galerii zdjęć z Targów GARDENIA 2015 >>>

Targi okiem wystawców >>>

Maja Popielarska, prezenterka i dziennikarka telewizyjna

Cezary Łosiak, członek zarządu Kwazar Sp. z o.o.
Wojciech Jagielski, dyrektor handlowy Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.
Konrad Pawlak, właściciel firmy Zidioflora Sp. z o.o.

Marcin Liszyński, dyrektor handlowy GGP Polska Sp. z o.o.

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi