Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
18.05.2016
W Warszawie na Krakowskim Przedmieściu od 24 maja do 5 czerwca, odbędzie się Festiwal Ogrodowych Inspiracji. Na terenie Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie powstanie kilka niecodziennych aranżacji ogrodowych, każda o powierzchni ok. 13 m2.

[ więcej ]


11.05.2016
Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.

[ więcej ]


10.05.2016
Uwaga! Ogłaszamy autorów zwycięskich projektów na targowe doodle z okazji 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich!

[ więcej ]


Archiwum

GARDENIA - kolejna edycja w 2017 roku!

 

Całe ogrodnictwo w jednym miejscu

 

Tegoroczna ekspozycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury GARDENIA zajęła ponad 39.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Jak w skrócie podsumować tegoroczną GARDENIĘ? Blisko 600 wystawców, setki nowości, 23 Złote Medale oraz rośliny wyróżnione w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Dane te potwierdzają, że branża ogrodnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów GARDENIA to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To sukces dla całej branży ogrodniczej. Wielkie zwycięstwo Targów potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona blisko 30.000 osób – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnęło do Poznania osoby decyzyjne z branży ogrodniczej, jak handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw ogrodniczych, przedstawicieli centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów.

 

Rafał Słabik, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Cellfast

Aleksander Krajewski, właściciel Szkółki drzew i krzewów KRAJEWSCY

Maciej Pieniążek, doradca zarządu w firmie Hollas

Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży w firmie Vilmorin Garden

Sławomir Trawicki, dyrektor sprzedaży w firmie Wacker Neuson Michał Dworek, dyrektpr sprzedaży i marketingu, Grupa INCO

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi