bilety
instagram
    
 Aktualności
21.02.2018
Zakończyło się głosowanie w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Zdaniem internautów najpiękniejszą rośliną w sezonie 2018 została Dereń ’KN30 8‛ VENUS® ze Szkółki drzew i krzewów Fryszkowscy, która otrzymuje nagrodę GRAND PRIX GARDENII – wybór konsumentów.

[ więcej ]


21.02.2018
Jeśli interesują Cię nowości, piękne gatunki drzew czy krzewów, ciekawe kompozycje kwiatowe, oryginalne elementy dekoracyjne, rośliny doniczkowe i rabatowe, nasiona traw lub warzyw, pobyt na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, będzie prawdziwą przyjemnością.

[ więcej ]


21.02.2018
Podczas Targów GARDENIA nie zabraknie możliwości zakupu roślin i narzędzi. Pasjonatów kwiatów doniczkowych i rabatowych, posiadaczy drzew owocowych i krzewów ozdobnych zapraszamy do udziału w Kiermaszu Ogrodniczym. Miłośnicy zieleni znajdą tutaj coś dla siebie – dodatkowo w wyjątkowo korzystnych cenach. Wystawcami kiermaszu będą m.in. centra ogrodnicze, ogrodnicy, szkółkarze, a także firmy mające w swojej ofercie zdrową żywność z ogrodu. Zapraszamy do pawilonów 4 i 6.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi GARDENIA - obowiązkowy przystanek dla ludzi o zielonych sercach

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi