Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
04.07.2016
Miłośników kwiatów także tych jadalnych czeka wspaniałe wydarzenie. W najbliższa sobotę, 9 lipca w Dobrzycy odbędzie się pierwsza edycja Kulinarnego Festiwalu Kwiatów Jadalnych, który promuje nie tylko uprawę roślin, ale i gotowanie z wykorzystaniem kwiatów jadalnych.

[ więcej ]


20.06.2016
Aż 56 imprez targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymało certyfikat „Targi z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”, najważniejszej polskiej organizacji przedsiębiorców w branży targów.

[ więcej ]


03.06.2016
… czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o targach, ale baliście się zapytać!

[ więcej ]


Więcej aktualności

GARDENIA - kolejna edycja w 2017 roku!

 

Całe ogrodnictwo w jednym miejscu

 

Tegoroczna ekspozycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury GARDENIA zajęła ponad 39.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Jak w skrócie podsumować tegoroczną GARDENIĘ? Blisko 600 wystawców, setki nowości, 23 Złote Medale oraz rośliny wyróżnione w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Dane te potwierdzają, że branża ogrodnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów GARDENIA to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To sukces dla całej branży ogrodniczej. Wielkie zwycięstwo Targów potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona blisko 30.000 osób – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnęło do Poznania osoby decyzyjne z branży ogrodniczej, jak handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw ogrodniczych, przedstawicieli centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów.

 

Rafał Słabik, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Cellfast

Aleksander Krajewski, właściciel Szkółki drzew i krzewów KRAJEWSCY

Maciej Pieniążek, doradca zarządu w firmie Hollas

Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży w firmie Vilmorin Garden

Sławomir Trawicki, dyrektor sprzedaży w firmie Wacker Neuson Michał Dworek, dyrektpr sprzedaży i marketingu, Grupa INCO

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi