Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
19.01.2017
Wiosenne sadzenie roślin w ogrodzie zwykle zaczyna się w połowie marca. Zanim jednak rozpoczniemy czas gorących prac w przydomowej przestrzeni, warto odpowiednio przygotować się do nowego sezonu.

[ więcej ]


19.01.2017
Nowelizacja ustawy o ochronie przyrody, rewitalizacja Łodzi, zieleń miejska w mikroskali, idea slow city, bezpieczny i niedrogi plac zabaw, inwestycje w dog parki, marketing ośrodków miejskich i oprogramowanie dla branży – to tylko kilka z tematów, które pojawią się podczas XI edycji seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa, współorganizowanego przez miesięcznik „Zieleń Miejska” pierwszego dnia Targów Gardenia w Poznaniu.

[ więcej ]


18.01.2017
Już w marcu podczas Targów GARDENIA będzie można zapoznać się z aż 29 innowacyjnymi rozwiązaniami, które nie tylko ułatwia pracę w ogrodzie, ale i uczynią ją znacznie przyjemniejszą.

[ więcej ]


Więcej aktualności

GARDENIA - kolejna edycja 2-4 marca 2017 roku!

 

Całe ogrodnictwo w jednym miejscu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2017 w Poznaniu.

Ostatnia edycja Targów zajęła ponad 39.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Jak w skrócie podsumować minioną odsłonę GARDENII? Blisko 600 wystawców, setki nowości, 23 Złote Medale oraz rośliny wyróżnione w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Dane te potwierdzają, że branża ogrodnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów GARDENIA to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To sukces dla całej branży ogrodniczej. Wielkie zwycięstwo Targów potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona blisko 30.000 osób – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnęło do Poznania osoby decyzyjne z branży ogrodniczej, jak handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw ogrodniczych, przedstawicieli centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów.

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi