bilety
instagram
Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
22.02.2017
Podczas Targów GARDENIA na stoisku „Mam Ogród” (paw.3, st. 96) odbędą się wiosenne warsztaty i konkursy. W sobotę, 4 marca o godz. 10.00 zajęcia praktyczne pod hasłem „Wysiew nasion w domowej szklarence” poprowadzi Katarzyna Okrucińska.

[ więcej ]


22.02.2017
Wyobraźcie sobie fortepian pełen przecudnych kwiatów, które będziecie mogli zabrać ze sobą do domu. Ta wspaniała okazja czekać będzie na Was na Targach GARDENIA. 3.000 pięknych roślin rozda Park Miniatur Minieuroland, który co roku organizuje na swoim terenie „Festiwal Kwiatów” będący okazją do poznania niezwykłego świata roślin.

[ więcej ]


22.02.2017
Lato dopiero przed nami, ale już dzisiaj można pomyśleć o zatrzymaniu go jak najdłużej na naszym tarasie. Pomoże w tym z pewnością firma AQUACOMET, która oferuje nowoczesne i funkcjonalne zadaszenia! Wpadnijcie na targi SPORT INVEST i GARDENIA już od 2 marca!

[ więcej ]


Więcej aktualności

GARDENIA - kolejna edycja 2-4 marca 2017 roku!

 

Całe ogrodnictwo w jednym miejscu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2017 w Poznaniu.

Ostatnia edycja Targów zajęła ponad 39.000 mkw. Na tak pokaźnej przestrzeni ofertę zaprezentowali branżowy liderzy, a także nowe firmy, które swoje produkty dopiero wprowadzają na polski rynek. Jak w skrócie podsumować minioną odsłonę GARDENII? Blisko 600 wystawców, setki nowości, 23 Złote Medale oraz rośliny wyróżnione w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Dane te potwierdzają, że branża ogrodnicza cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. – Obecny kształt Tragów GARDENIA to efekt ciężkiej pracy zarówno ze strony nas jako organizatorów, jak i wystawców, mediów branżowych, związków oraz stowarzyszeń – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – To sukces dla całej branży ogrodniczej. Wielkie zwycięstwo Targów potwierdza także liczba zwiedzających. W tym roku wyniosła ona blisko 30.000 osób – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnęło do Poznania osoby decyzyjne z branży ogrodniczej, jak handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw ogrodniczych, przedstawicieli centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów.

 

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi