Aktualności
20.06.2017
Jeśli chcecie przekonać się, jak to jest patrzeć na świat przez pryzmat roślin i wszystko kojarzyć właśnie z nimi, przyjdźcie na spotkanie z Joanną Gałązką, która weźmie udział w Ogólnopolskim Konwencie Blogosfery Ogrodniczej.

[ więcej ]


19.06.2017
Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

[ więcej ]


14.06.2017
Nie masz pomysłu jak spędzić pierwszy wakacyjny weekend? Przyjedź do Poznania i spotkaj się ze swoimi ulubionymi blogerami ogrodniczymi!

[ więcej ]


12.06.2017
Blog o niedużym ogrodzie w mieście, pełnym warzyw, kwiatów i chwastów, gdzie życie toczy się swoim rytm...

[ więcej ]


06.06.2017
Znamy już pierwszych uczestników Ogólnopolskiego Konwentu Blogosfery Ogrodniczej. Spotkaj się z twórcami VbLOGA miejskiogrodnik.pl podczas Ogólnopolskiego Konwentu Blogosfery Ogrodniczej.

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


06.06.2017
Przemysł targowy, reprezentowany przez organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, stowarzyszenia targowe i dostawców usług komplementarnych dla organizacji targów, wystaw i eventów, mają niezwykły wpływ na światową gospodarkę.

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]