Aktualności
21.02.2018
Zakończyło się głosowanie w konkursie GRAND PRIX GARDENII. Zdaniem internautów najpiękniejszą rośliną w sezonie 2018 została Dereń ’KN30 8‛ VENUS® ze Szkółki drzew i krzewów Fryszkowscy, która otrzymuje nagrodę GRAND PRIX GARDENII – wybór konsumentów.

[ więcej ]


21.02.2018
Jeśli interesują Cię nowości, piękne gatunki drzew czy krzewów, ciekawe kompozycje kwiatowe, oryginalne elementy dekoracyjne, rośliny doniczkowe i rabatowe, nasiona traw lub warzyw, pobyt na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, będzie prawdziwą przyjemnością.

[ więcej ]


21.02.2018
Podczas Targów GARDENIA nie zabraknie możliwości zakupu roślin i narzędzi. Pasjonatów kwiatów doniczkowych i rabatowych, posiadaczy drzew owocowych i krzewów ozdobnych zapraszamy do udziału w Kiermaszu Ogrodniczym. Miłośnicy zieleni znajdą tutaj coś dla siebie – dodatkowo w wyjątkowo korzystnych cenach. Wystawcami kiermaszu będą m.in. centra ogrodnicze, ogrodnicy, szkółkarze, a także firmy mające w swojej ofercie zdrową żywność z ogrodu. Zapraszamy do pawilonów 4 i 6.

[ więcej ]


20.02.2018
Jakie znaczenie ma strategia sprzedaży w przedsiębiorstwie? Na czym polega rozmowa handlowa? Czy stworzenie prawidłowej ekspozycji produktów ma znaczenie? Na te i inne pytania odpowie już 22 lutego podczas Targów GARDENIA zespół doświadczonych konsultantów i trenerów z 4 Results.

[ więcej ]


20.02.2018
Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA zajmą powierzchnię pond 35.000 mkw. Do zwiedzania tak potężnej ekspozycji dobrze jest się przygotować. Wszyscy, którzy planują swój przyjazd do Poznania, zapraszamy do zapoznania się z katalog dla odwiedzających.

[ więcej ]


20.02.2018
Dziękujemy, że tak uwielbiacie GARDENIĘ. Tym, którzy jeszcze nie kupili biletu na Targi przypominamy, że najlepiej nabyć je w przedsprzedaży. Nasze zapasy są już na wyczerpaniu.

[ więcej ]


20.02.2018
Uczestnicy Targów GARDENIA muszą przygotować się na trzy bardzo intensywne dni. Produkty i usługi zaprezentują setki wystawców z całego świata, którzy prócz setek nowości na terenie ekspozycji pokażą także dobrze znane bestsellery.

[ więcej ]


19.02.2018
Różowe niezapominajki to jedne z bardziej lubianych kwiatów, które wywołują ciepłe skojarzenia. Nasiona tych wspaniałych kwiatów będzie można bezpłatnie otrzymać na Targach GARDENIA. 5000 różowych torebek z nasionami rozda firma VILMORIN GARDEN.

[ więcej ]