Aktualności
10.07.2017
6 pawilonów, II Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, maszyny i urządzenia ogrodnicze, rośliny, drzewka, systemy nawadniające, warsztaty i pokazy na żywo, spotkania z gwiazdami TV oraz ogrody pokazowe …

[ więcej ]


06.07.2017
Mamy lipiec. Czas zatem na mały coming out GARDENII. Oto ON! Nowy motyw Targów GARDENIA! Praca nad projektem już od pierwszej sekundy była wyjątkową przyjemnością i sprawiła nam wiele satysfakcji. Poznajcie się.

[ więcej ]


04.07.2017
Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które co roku odwiedzają tysiące profesjonalistów zainteresowanych innowacyjnymi technologiami, maszynami i usługami związanymi z ogrodnictwem, odbędą się 22-24 lutego 2018 roku w Poznaniu.

[ więcej ]


04.07.2017
W piątek, 30 czerwca ma terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Konwentu Ogrodniczej Blogosfery. W jednym miejscu i czasie spotkali się najpopularniejsi blogerzy ogrodniczy, przedstawiciele sektora producentów oraz hobbyści. Organizatorem wydarzenia były Targi GARDENIA. Patronem medialnym był Lider Branży Ogrodniczej.

[ więcej ]


30.06.2017
Już jest! Kolejne wydanie magazynu dla wymagających, a w nim m.in. społeczna odpowiedzialność biznesu w branży ogrodniczej, inspirujące wydarzenia oraz kreowanie pozytywnego wizerunku w sieci.

[ więcej ]


20.06.2017
Jeśli chcecie przekonać się, jak to jest patrzeć na świat przez pryzmat roślin i wszystko kojarzyć właśnie z nimi, przyjdźcie na spotkanie z Joanną Gałązką, która weźmie udział w Ogólnopolskim Konwencie Blogosfery Ogrodniczej.

[ więcej ]


14.06.2017
Nie masz pomysłu jak spędzić pierwszy wakacyjny weekend? Przyjedź do Poznania i spotkaj się ze swoimi ulubionymi blogerami ogrodniczymi!

[ więcej ]


12.06.2017
Blog o niedużym ogrodzie w mieście, pełnym warzyw, kwiatów i chwastów, gdzie życie toczy się swoim rytm...

[ więcej ]