Aktualności
04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


21.05.2018
W dniach 22 maja – 3 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie po raz kolejny zagości Festiwal Ogrodowych Inspiracji. W tym roku wydarzenia związane z festiwalem będą odbywać się na terenie Centralnej Biblioteki Rolniczej oraz w ogrodzie Domu Polonii.

[ więcej ]


20.04.2018
Targi MDO służyć będą przede wszystkim wiedzą – to tutaj dowiemy się w jaki sposób powinny być zamontowane np. okna, tak aby spełniały swoją rolę w jak najlepszy sposób.

[ więcej ]


06.04.2018
Zapraszamy na wydarzenia z Darkiem "Stolarzem" Wardziakiem oraz Wojciechem Wardeckim! Już 21 kwietnia będziecie mieli okazję stworzyć swój prywatny Ogród w Szkle! Wojciech Wardecki wprowadzi Was w arkana sztuki, a to co wykonacie będzie na zawsze z Wami!

[ więcej ]


06.04.2018
W konkursie o Złoty Medal Targów GARDENIA – Wybór Konsumentów w kategorii sprzęt ogrodniczy i chemia zwyciężyła firma CELL-FAST Sp. z o.o., która otrzymała wyróżnienie za zwijacz na wąż Ergo XS. W kategorii rośliny pierwsze miejsce zajęło Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa, które zaprezentowało ogórek Zefir F1 - wczesna odmianę mieszańcowa przeznaczona na ogórek małosolny i do kwaszenia”.

[ więcej ]


06.04.2018
W konkursie o Złoty Medal Targów GARDENIA – Wybór Konsumentów w kategorii sprzęt ogrodniczy i chemia zwyciężyła firma CELL-FAST Sp. z o.o., która otrzymała wyróżnienie za zwijacz na wąż Ergo XS.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact