6 października koniec promocji! Wyślij zgłoszenie!

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które co roku odwiedzają tysiące profesjonalistów zainteresowanych innowacyjnymi technologiami, maszynami i usługami związanymi z ogrodnictwem, odbędą się 22-24 lutego 2018 roku w Poznaniu.

XII edycja najważniejszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Targów branży ogrodniczej, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, kolejny raz zachwyci nowościami produktowymi oraz innowacyjnym sprzętem ogrodniczym na nowy sezon.

Targi GARDENIA to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Targi obejmujące swym zakresem każdy sektor ogrodniczy, dedykowane są właścicielom i pracownikom hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych, osobom odpowiedzialnym za tereny zieleni miejskich i osiedlowych, architektom krajobrazu, przedstawicielom firm wykonujących ogrody, właścicielom gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich oraz miłośnikom ogrodów.

Wśród wystawców nie może zabraknąć Twojej firmy. Działania promujące prowadzone są od momentu zgłoszenia. Na firmy, które zgłoszą się do 6 października 2017 roku czeka również promocyjna oferta cenowa.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact