Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej – SUMMER CAMP

Dwa dni pełne nowinek ogrodniczych, znani i lubiani blogerzy, vlogerzy i youtuberzy, niecodzienny sposób przekazania wiedzy ogrodniczej, wielkie grillowisko – to i wiele więcej już niebawem na Targach Poznańskich.


30 czerwca odbędzie się Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej – SUMMER CAMP. Patronem medialnym wydarzenia jest Lider Branży Ogrodniczej, a organizatorem Targi GARDENIA.

 

buton_3.jpg

Niepowtarzalne wydarzenie, jako jedyne w Polsce umożliwi miłośnikom ogrodów rozwinąć swoją pasję w towarzystwie znanych i lubianych blogerów, vlogerów i youtuberów. Wśród kilkudziesięciu zaproszonych twórców internetowych znajdą się ci najchętniej czytani i oglądani, którzy swoją wiedzą ogrodniczą i zamiłowaniem dzielą się z tysiącami fanów.

Potencjał dwudniowego spotkania tkwi w ogromnej skali dotarcia, dzięki wsparciu blogerów, a ponadto możliwości bezpośredniego spotkania się z prawdziwie zaangażowanymi w pasję ogrodnikami-amatorami. Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej to zainicjowanie nowego wymiaru promocji idei zielonej pasji wśród setek tysięcy potencjalnych odbiorców, którzy poprzez niecodzienny sposób obcowania z ogrodnictwem chętnie przeszczepią je na grunt życia prywatnego.

Już wkrótce ruszy sprzedaż biletów!

Kiedy? 30 czerwca-1 lipca 2017 r.

Gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15

Organizator: TARGI GARDENIA

Główny patron medialny: LIDER BRANŻY OGRODNICZEJ

Patron medialny: Zielonyogrodek.pl

ogrodek.jpg


konwent.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact