Interaktywne warsztaty Vectorworks

 

 

Kiedy? 22.02.2018, godz. 14:00-16:30

Interaktywny plac zabaw Edcucarium - Bezpłatne warsztaty projektowania w Vectorworks

Zaprojektuj plac zabaw o którym dzieci marzą! Poznaj najlepsze praktyki w projektowania przestrzeni, którą będą z satysfakcją eksplorowały dzieci. Place zabaw, które dają dzieciom poczucie niebezpieczeństwa i ryzyka, ale które nie tworzą w żaden sposób poważnych zagrożeń. Budzą fantazję, zachęcają do kontaktu z rówieśnikami, do pokonania nowych wyzwań i przede wszystkim do ruchu.

 

Kiedy? 23.02.2018, godz. 9:30 – 12:00, 24.01.2018, godz. 10:30-13:00

Bezpłatny Intensywny kurs Vectorworks Landmark - Ogród i Krajobraz

Chcesz tworzyć świetne projekty 2D oraz 3D? Szukasz intensywnego szkolenia, które nauczy Cię jak w praktyce wykorzystywać najważniejsze funkcje? Chcesz mieć pewność, że zdobytą wiedzę i umiejętności będziesz potrafił wykorzystać w codziennej pracy? Te warsztaty są dla Ciebie! W praktyczny i przystępny sposób pokażemy Ci jak korzystać z istotnych narzędzi programu Vectorworks. Ucz się na prawdziwych projektach i wykorzystaj zdobyte umiejętności w codziennej pracy, aby zoptymalizować swój proces projektowy. Poznaj najbardziej wszechstronne oprogramowanie CAD przeznaczone dla twórców Architektury Krajobrazu! Oprogramowanie Vectorworks Ogród i Krajobraz, które znacząco usprawnia projektowanie ogrodów i architektury krajobrazu. Inteligentne narzędzia specjalistyczne, takie jak Roślina, Nawierzchnia twarda, Model terenu i Zautomatyzowane systemy nawadniające, ’umożliwiają tworzenie rysunków 2D i modeli 3D. Zintegrowane zarządzanie plikami GIS znacznie upraszcza zastosowanie danych geodezyjnych w procesie planowania zabudowy oraz zagospodarowania środowiska naturalnego. Bogate biblioteki roślin zapewniają możliwość łatwego sporządzania planów i zestawień. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo wysokiej jakości renderowanie wykonywane bezpośrednio w programie.

Czy te warsztaty są dla mnie? Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chciałby poznać funkcjonalność i możliwości najbardziej wszechstronnego oprogramowania CAD/GIS przeznaczonego dla twórców z branży architektury krajobrazu, chcących wykorzystać bogate możliwości Vectorworks Ogród i Krajobraz w swojej codziennej pracy. Warsztaty mają na celu umożliwienie Ci szybszego i efektywniejszego projektowania oraz wdrożenia optymalnego przepływu pracy nad projektem, które pomogą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Wymaga rejestracja miejsc: https://goo.gl/forms/rS9WwiNlpo2DHdjR2

 

[ Wstecz ]

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact