Jesteś spragniony wiosny? Odwiedź Targi GARDENIA!

Targi GARDENIA to obowiązkowy przystanek przed rozpoczęciem sezonu ogrodniczego. Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 22- 24 lutego 2018 roku.

Stolica Wielkopolski po raz kolejny stanie się miejscem prezentacji kompleksowej oferty ogrodniczej, rozpoczynając tym samym nowy sezon spotkań dla miłośników zieleni tarasowej, balkonowej i przydomowych ogródków. XII edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA po raz kolejny wprowadzi do ogrodów wiosenną aurę. Teren Targów Poznańskich tętnić będzie inspiracjami, niebanalnymi rozwiązaniami i innowacyjnymi pomysłami ze wszystkich kategorii ogrodniczych. GARDENIA to również okazja do tego, by przyjrzeć się najnowszym trendom ogrodniczym i nowinkom technologicznym.

750x100.jpgJeśli interesują Cię nowości, piękne gatunki drzew czy krzewów, ciekawe kompozycje kwiatowe, oryginalne elementy dekoracyjne, rośliny doniczkowe i rabatowe, nasiona traw lub warzyw, pobyt na GARDENII będzie prawdziwą przyjemnością. To również okazja do zakupu nowych narzędzi, sprzętu ogrodniczego, akcesoriów do nawadniania oraz elementów małej architektury ogrodowej. Do udziału w Targach zapraszamy fanów zieleni, wszystkie osoby spragnione wiosny oraz szukające inspiracji do ogrodowych czy balkonowych przestrzeni.

 

SPRAWDŹ CENY BILETÓW >>>


KUB BILET >>>>

 

W programie m.in.:

a także:  pogotowie projektowe, warsztaty z Markiem Jezierskim, czy kiermasz ogrodniczy.

 

Zapoznaj się z mapą ekspozcyji


mapa_gardenia_2018-01.jpg

 

Masz pytania dotyczące programu wydarzeń, kupna biletów, ekspozycji wystawienniczej?

Napisz email Agata Gajewy
tel. +48 61 869 2584
e-mail: agata.gajewyat mtp.pl
[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact