Gardenia 2018. Sukces ma kolor zielony

Interesujesz się nowymi trendami w branży ogrodniczej? Odwiedź w dniach 22-24 lutego 2018 roku Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA – największą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ekspozycję artykułów, maszyn, urządzeń, narzędzi, sprzętu ogrodniczego i usług dla ogrodnictwa.

Targi GARDENIA to również możliwość zdobycia nowych dostawców, prezentacja ogrodniczych nowości, moc inspiracji i szansa, by dowiedzieć się, jaka modna zapanuje w nadchodzącym sezonie.

W październiku minął termin zgłoszeń na Targi GARDENIA, który zaowocował rezerwacją aż 60% powierzchni wystawienniczej. – XII edycja GARDENII pod względem prezentacji innowacyjnych rozwiązań zapowiada się obiecująco – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Wśród zgłoszonych firmy mamy komplet branżowych liderów, którzy wzorem lat ubiegłych będą uczestniczyć w GARDENII – dodaje.

Od kilku lat powierzchnia ekspozycyjna Targów GARDENIA dynamicznie rośnie. – Odnotowujemy regularny wzrost metrów, który świadczy o większym zainteresowaniu ze strony wystawców, którzy cały czas podsyłają nam swoje zgłoszenia – tłumaczy Jakub Patelka. Cała ekspozycja podzielona będzie na trzy główne bloki tematyczne. Pierwszy dotyczy artykułów, maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu ogrodniczego, a także torfów, podłoży, chemii ogrodniczej i materiału nasiennego. Drugi materiału roślinnego, pomocniczego w uprawach, systemów nawadniających i oczek wodnych. Trzeci małej architektury ogrodowej, grilli i odzieży ogrodniczej. Jeden z pawilonów wypełni również kiermasz ogrodniczy. W każdej z powyższych przestrzeni będą prezentowane premiery rynkowe, tworzone w oparciu o analizę trendów i potrzeb odbiorców. – Według badań przeprowadzonych w czasie tegorocznej GARDENII wynika, że 41% odwiedzających należy do kategorii usług, 40% stanowi handel, 18% to produkcja – mówi Jakub Patelka. – GARDENIA jest dobrze znana także na arenie międzynarodowej. Właśnie w Poznaniu prezentowane są najnowsze rozwiania ogrodnicze, które przyciągają klientów z całej Europy (m.in.: z Austrii, Białorusi, Dani, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec czy Wielkiej Brytanii).

 

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact